Srpen 2015

31.8. 2015 ^^

31. srpna 2015 v 15:53 | L. |  DIARY

Ahoj holky,
přemýšlím jak stručně popsat celý víkend. V sobotu jsme se vzdali všech plánů a jeli se podívat kousek od nás na místní rybník. ( můžete vidět na fotkách ) Vylezli jsme na menší silo ...kde jsme dali špeka a kecali. Nevzala jsem si sebou mobil, takže všechno nafotil kamarád. :D Přemýšleli jsme nad různýma hovadinama, jak by to asi vypadalo, kdyby přesně od nás (horní fotka) se táhlo lano až na ten ostrůvek. :D Kamarád se nahoře trošku bál, je to už takové prorezlé a celé na spadnutí. :D Každopádně to za to stálo. Vzhledem k tomu, že mi zítra škola ještě nezačíná, tak bude nejspíš ještě nějaká šance na výlet. :) uvidíme.

Co se týče dnešního úklidu, zas až tak úžasné to není. :D To se dalo čekat... jenže dnes je opět příšerné vedro a mě se nechce... NAVÍC, si přítel vymyslel, že pojedem na kole... ano, po dlouhé době. Je poslední srpnový den, takže i přes to, že se mi nechce, pojedu a udělám mu radost. Aspoň si dám zmrzku. :D

A dál ? Nějak se mi všechno co jsem chtěla napsat, vykouřilo z hlavy... :) Jo ...včera večer za námi ještě přijel kamarád s dalším kámošem, hráli jsme si zase na mafii. :D Ondřej je totiž všehoschopnej! :D


Thinspiration 3.50

31. srpna 2015 v 9:21 | L. |  Thinspiration

Zdravím,
dnes plánuji uklízet, prát a podobně. Později se ozvu s článkem. :)
užijte si poslední sprnový den ♥


Thinspiration 3.48

29. srpna 2015 v 15:55 | L. |  Thinspiration
Untitled

Ahoj kočky,
tak naše velké plány nakonec padají ale všechno není zas až tak úplně ztracené. Zachvíli se odjíždíme vykoupat alespoň na lom. Pošpekulovat a zaplavat si. Ikdyž mě do vody nejspíš nedostanou... :D Venku je opět vedro, tak je to asi dobrý nápad... jenže ty vosy a podobně, nic pro mě. :D
Večer se ozvu užijte si sobotu :3 :)Citáty o úspěchu o.2

29. srpna 2015 v 11:41 | L. |  Citáty a motta
Každý hlupák dovede hájit své omyly. Když však své chyby uznáte, cítíte se povzneseni a máte velikánskou radost


Každá dokonalá báseň je jedno velké vítězství, každá sladká sloka je celé království míru.


Existuje štěstí, ale neznáme je? Což o to, znali bychom je, ale neumíme si ho vážit.


Život jde kupředu: kdo mu nestačí, zůstává osamocen.


Smích, jak předpokládám, je vyjádřením vzdoru. Musíme se smát své bezmocnosti vůči přírodním silám - nebo bychom se zbláznili.Thinspiration 3.46

27. srpna 2015 v 14:13 | L. |  Thinspiration

Ahoj holky,
předem se omlouvám, že jsem se poslední dny vůbec neozvala ale lenost mi nedala pokoj! :D Tak nějak jsme buď dřepěli v autě nebo někde po venku dělali blbosti. Dneska Vás všechny oběhnu a dám to vše do pořádku. Zítra je pátek, kamarád se vrací z práce, takže pojedem někam na ten výlet ( nemůžu se dočkat, už mi to tady nebaví, furt to samí dokola ). Ono se toho najde docela dost u nás na Jihu. Pořád přemejšlím nad tou rozhlednou, bude to asi nejlepší volba.
Doma máme nehoráznej bordel, spoustu věcí na praní ale já se prostě nehnu. Netuším kam až to dojde, než se rozhoupu. Nejspíš se ozvu až po výletě, možná bude i nějaká fotka... kdo ví.
Každopádně si užijte víkend jak nejvíc to půjde! :)

ZDE soutěžím o nejlepší blog, budu ráda za každý hlas ♥

DĚKUJI

Thinspiration 3.45

25. srpna 2015 v 19:03 | L. |  Thinspiration
Likes | Tumblr

Zdravím,
Tak dnešní počasí vypadalo deštivě ale karta se nakonec obrátila! :) Sluníčko svítilo tak akorát.
Spal u nás kamarád, takže jsme se s ním po obědě vydali autem ven. Jezdili jsme všude možně, kecali a vytvářeli různý hovadinky. Uteklo to jako vždy rychle. Kéžby takhle rychle utekla i ta škola... :D Hm, no nic no.
Taky jsem si skoro celý den propsala s kamarádem, pomalu plánujem co budem dělat o víkendu. ^^ Asi to opět nejspíš vyhraje nějaká rozhledna! :D Nebo možná LOM AMERIKA? Uvidíme. Hlavně, aby to vyšlo. :)
Dnes jsem extrémní lemra.

toť vše, mějte se krásně!

!1123!

MOC RÁDA BYCH VÁS POPROSILA, POKUD SE VÁM MŮJ BLOG LÍBÍ, DÁTE MI HLAS? :)

ZDE


mé jméno je L. ( lenushy.blog.cz)

děkuji :)Thinspiration 3.43

24. srpna 2015 v 19:19 | L. |  Thinspiration


Zdravím kočky ♥
Hned potom co jsem dnes vydala článek, jsme nasedli do auta a jeli pro kamaráda na vlakáč. Poté jsme vyrazili k nám, nechal si odemne upravit dredy :D hódně dlouho už jsem s nima nepracovala a najednou todle... :D naštěstí si to chválil a byl spokojený. :) Dredy až na zadek, má je pěkný. Pak jsme jeli k rybníku, kde jsme zevlili a přemýšleli, jak s tím dneškem naložit. Zachvilku na to volá kámoš, že jde pěšky a zachvíli je u nás. :D Tak jsme počkali a společně s ním vyrazili za dalšíma lidma. Asi po půl hodině čumění do blba, jsme sedli do auta a jeli pryč. :D Zase za další retardovanou partou... :D Seděla jsem v autě a malovala si :) Což mi připomíná, že u toho rybníka... dnes stáli dvě ženy, jeden muž a všichni malovali krajinu. MAZEC. Moc pěkné kresby. Předchvilkou jsme dorazili domů, byli jsme domluvený i s tím kamarádem co včera chtěl prostě ten STŘEDNÍ ŠEJK ! :D Ale myslím si, že toho má sám dost a psychicky se připravuje na 4 ráno! - budíček. To je tak neuvěřitelný, jak to letí.

Přesně za 14 dní mi začíná škola. huh.

MĚJTE SE KRÁSNĚ